Çelikel Eğitim Vakfı Yeni Kıvılcımlar Arıyor

celikel_egitim_vakfi_siviltoplumla.png

Çelikel Eğitim Vakfı‘nın yürüttüğü “Alev Topları” programı altıncı yılına giriyor. İhtiyaç sahibi öğrencilere burs desteği veren Çelikel Eğitim Vakfı, Alev Topları programıyla öğrencilerin sınav başarılarını tüm yaşama yayabilmeyi amaçlıyor.

Programa katılan öğrencileri nelerin beklediğini buradan görebilirsiniz. Alev Topları programına başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

Çelikel Eğitim Vakfı, Alev Topları Programı ile, akademik başarı ile sınırlı kalmayan, kişisel farkındalığı yüksek, iletişim becerileri kuvvetli, sosyal sorunlara köklü çözümler üretebilen, etik bakış açısı ile değerlendirme yapabilen gençlerin yetişmesine katkıda bulunuyor.

Son başvuru tarihi: 24 Ağustos 2017

Kaynak

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend