Toplum Gönüllüleri Vakfı, Saha Staj Programı Katılımcı Çağrısı Açıldı!

20156182_10155458661864654_5892660371746112642_n-300x300.jpg

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Saha Staj Programı katılımcı çağrısı açıldı. Vakfın ilanı şöyle:

Katılımcılarının gençlik çalışmasına dair hem teorik hem pratik bilgi edinecekleri, hem de birebir saha ile çalışma deneyimi edinecekleri bir süreç olan programın katılımcı çağrısı açıldı.
TOG Saha Departmanı bünyesinde İzmir, Diyarbakır, Ankara ve İstanbul ofislerine bağlı olarak faaliyet gösterecek, TOG gençlik örgütlenmelerinin tüm süreçlerinin takibi, faaliyetlerinin güçlendirilmesinde rol alacak gençler aranıyor.


Program katılımcısı adaylarının 6 Ağustos 2017 Pazar, saat 18.00’e kadar bu bağlantıdaki başvurunu formunu doldurmalarını bekliyoruz.
Başvurular değerlendirildikten ön eleme gerçekleştirilecek, ön eleme sonrası adaylar ile yüz yüze görüşmeler yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Özellikler:

  • 18 – 29 yaş arasında olmak,
  • Üniversite öğrencisi veya mezunu olmak,
  • Sivil toplum deneyimi (tercih nedenidir),
  • TOG’un ofisinin olduğu illerde (İzmir, Diyarbakır, Ankara, İstanbul) ikamet ediyor olmak (tercih nedenidir).

Program Kapsamı ve katılımcılardan beklenenlerle ilgili sıkça sorulan sorular dokümanını dikkatle okuyunuz. Diğer sorularınız için [email protected] ‘ye e-posta gönderebilirsiniz.
Başvuru Formu
Sıkça Sorulan Sorular Dokümanı

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend