“Kadınların Çevrim İçi Kütüphanesi” Yayına Başladı

kadinlarin_cevrimici_kutuphanesi.jpg

“Kadınların Çevrim içi Kütüphanesi” açıldı. Kadınların barış mücadelesi hakkında analiz, röportaj, yazı ve çeviri içerikleri olan çevrim içi kütüphane yayına başladı.

DEMOS Araştırma Merkezi’nin Barış, Toplumsal Hafıza ve Geçmişle Yüzleşme Programı kapsamında hayata geçirilen “Kadınların Çevrim içi Kütüphanesi” projesi kadinlarinbarismucadelesi.com adresinde yayın yapmaya başladı. Proje uzun vadede kadın barış aktivistleri arasındaki ağı güçlendirmeyi, kadın odaklı barış çalışmalarının, etkinlik ve haberlerinin paylaşıldığı bir platform olmayı amaçlıyor.

Kadınların barış mücadeleleri hakkında analiz, röportaj, yazı ve çeviri yayımlayacak olan çevrim içi kütüphanenin mail ağına dahil olarak yeni yayımlanan içeriklerden haberdar olmak mümkün.

Kaynak:Sendika.Org

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend