Bisikletli Ulaşım Platformu Farkındalık Turu Gaziosmanpaşa’da

bisikletli-ulasim.jpg

Bisikletli ulaşıma dikkat çekmek ve bisikletlilerin de trafikte hakları olduğunu göstermek için Bisikletli Ulaşım Platformu 2 Temmuz 2017 Pazar günü Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa’da olacak.

Güzergah önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Caddelerin sağ şeridi tura katılanlara ait olacak şekilde yavaş tempoda sürüş gerçekleştirilecek. Molalar ile birlikte tahmini tur süresi 3 saattir.

Bisiklet zillerinizi ve düdüklerinizi getirmeyi unutmayın!

Buluşma yeri olan Forum İstanbul AVM / Bayrampaşa Decathlon’a metro ile (M1 Atatürk Havalimanı – Yenikapı hattı) ulaşabilirsiniz. Kartaltepe-Kocatepe istasyonunda inmeniz yeterli. Metroya bisikletinizle 09:00-16:00 arasında ve 20:00-00:00 arasında binebilirsiniz (Ek ücret yok).

Anadolu yakasından katılacaklar için program:

14:30 : Marmaray Ayrılıkçeşme istasyonunda buluşma
14:40 : Marmaray’a biniş
15:00 : M1 Yenikapı-Havalimanı metro hattına aktarma

Not: Marmaray’da pazar günleri saat sınırlaması yok.

Bisikletle toplu taşıma saatleri için Toplu Taşımada Bisikletten faydalanabilirsiniz.

Etkinlik sayfasına ulaşmak için tıklayın

 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend