25. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası’nın Programı Açıklandı: Aramızda Ne Var?

aramızda-ne-var.jpg

19-25 Haziran’da düzenlenecek olan 25. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası programı açıklandı. 19 Haziran’da başlayacak olan Onur Haftası, 25 Haziran’da düzenlenecek Onur Yürüyüşü ile son buluyor.

19-25 Haziran tarihleri arasında Taksim ve çevresindeki çeşitli mekânlarda düzenlenecek LGBTİ+ Onur Haftası tam programı yayınlandı.

İlk yıllarında yasaklamalarla, engellerle karşılaşan İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası 25. yaşına erişirken artık on binleri bir araya getiriyor, bu sefer ‘Aramızda ne var?’ diye soruyor.

Gönüllüler tarafından düzenlenen ve tüm katılımcıların dayanışmasıyla gerçekleşen Onur Haftası’nda, ‘Aramızda ne var’ sorusunun çevresinde hafta boyunca panel, forum, atölye, tiyatro gösterisi gibi pek çok ücretsiz etkinlik düzenleniyor.

İstanbul Onur Haftası 25 Haziran’da düzenlenecek Onur Yürüyüşü ile son buluyor.

Etkinliklerin tam listesi için tıklayın.  Onur Haftası çağrı metnine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend