Koç Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi ‘2017 Araştırma Ödülleri’ başvuruları başladı

ko%C3%A7sam-520x360.jpg

Koç Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi (KOÇ-KAM) Türkiye’de toplumsal cinsiyet ve kadın çalışmaları konulu araştırma projelerini desteklemeye “2017 KOÇ-KAM Araştırma Ödülleri” ile devam ediyor.

Araştırma projelerinin akademik çalışmalar olması ve toplumsal esenliğe hizmet edecek politikalara yönelik önemli bir katkı sağlayacağı öngörülmektedir. Son başvuru tarihi 18 Eylül 2017dir. Başvurular bilim jürisi tarafından değerlendirilecek ve uygun görülen araştırma projelerine ödül verilecektir. Ödül sahipleri 4 Aralık 2017 tarihinde duyurulacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend