Sosyal Medya Araçları ve İletişim Güvenliği Atölyesi

photo5990329658580772804.jpg

Sosyal Medya Araçları ve İletişim Güvenliği Atölyesi Erkan Saka moderatörlüğünde Kenan Dursun ve Şevket Uyanık’ın sunumlarıyla gerçekleşecek.

Atölye Sosyal Medya Araçları ve İletişim Güvenliği üzerine uygulamalı bir atölyedir.

Atölye 14 Nisan 2017 Cuma 19:00 -21:00 arası ” İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi ”nde gerçekleşecektir.

  • Katılımcıların bilgisayarları veya mobil cihazları ile gelmeleri tavsiye edilir.
  • 1 Mart 2017 tarihinden itibaren getirilen yeni düzenlemeler nedeni ile Bilgi Üniversitesi servisleri sadece öğrenci ve personel tarafından kullanılabilecektir. Sosyal Kuluçka Merkezi gelmek için çeşitli noktalardan hareket eden otobüs ve minibüs hatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Adres: İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi

sosyalkulucka.bilgi.edu.tr/iletisim

Başvuru formu; bit.ly/p24istanbul

 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend