Sivil Düşün Aktivist Programı başvuruları yeniden açılıyor

Sivil Düşün Aktivist Programı, yenilenen yapısıyla sivil toplumun tüm aktörlerine 2016 yılında da destek vermeye devam ediyor. Program başvuruları 23 Haziran’da yeniden açılacak.

Esnek ve şeffaf bir yaklaşımla gerçekleştirilen, sivil alanda faaliyet gösteren farklı aktörleri hedefleyen Aktivist Programı, başvuru ve uygulama süreçlerinin kolaylaştırıldığı yenilenen yapısıyla 23 Haziran Perşembe günü saat 13:00’te yeniden açılıyor.

Aktivist Programı, hak temelli çalışmalar yürüten sivil toplum örgütleri, sivil işbirlikleri, ağlar, platformlar, sendikalar, kent konseyleri, kâr amacı gütmeyen diğer yapılar ve aktivistlerin; katılımcı demokrasinin, eşitlik ve özgürlük değerlerinin geliştirilmesine katkıda bulunan çalışmalarını Nisan 2013 tarihinden beri destekliyor.

Önümüzdeki iki yıl süresince dilediğiniz zaman başvuruda bulunabileceğiniz Aktivist Programı, destek verdiği alanları da genişletip, çeşitlendiriyor. Farklı kategorilerde gerçekleştirebileceğiniz başvurular, genişleyen Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile daha da kolaylaştırılmış bir süreçte ilerleyecek.

Aktivist Programı’nın 2016 desteklerine yönelik başvuru rehberleri, formlar ve ayrıntılı bilgiyi çok yakında web sitesinden ve sosyal medya kanallarından paylaşılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınızSivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend